:: PROGRAM PDODUKCJI
 
MASZYNY PIEKARNICZE I CUKIERNICZE
MASZYNY DO ROZDRABNIANIA ODPADÓW
ŁAŃCUCHY I KOŁA ZĘBATE STANDARDOWE
ŁAŃCUCHY I KOŁA ZĘBATE SPECJALNE
KONSTRUKCJE SPAWANE
OBRÓBKA CIEPLNA - HARTOWANIE
USŁUGI
UPŁYNNIENIA
 

O firmie

Kapitał firmy

KÖHLER+BOVENKAMP - Polska Sp.z o.o. w Żninie jest spólka z kapitałem niemieckiej firmy KÖHLER+BOVENKAMP GmbH+Co z Wuppertalu. Spółka powstała z przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego "Żnińska Fabryka Maszyn i Urządzeń" ŻEFAM.

Nasi partnerzy

KÖHLER+BOVENKAMP - Polska Sp.z o.o. współpracuje z firmami niemieckimi wchodzącymi w skład grupy KÖHLER+BOVENKAMP:

 

producent łańcuchów i kół łancuchowych standardowych

producent łańcuchów i kół łancuchowych specjalnych

Firma macierzysta ,KÖBO-Wuppertal, produkuje standardowe łańcuchy oraz koła łańcuchowe, a także Firma KTB-Ketten Technologie, producent łańcuchów i kół łańcuchowych specjalnych dla różnorodnych gałęzi przemysłu. Od 2004 roku firmy te pracują razem w Wuppertalu.
producent urządzeń i systemów transportowych
Firma KÖBO-Mechanische Fördertechnik Wuppertal, producent urządzeń i systemów transportowych dla przemysłu samochodowego,
producent maszyn piekarniczych i krajalnic chleba
Firma RMT-REGO Hann , producent maszyn piekarniczych i krajalnic chleba.

Zakres działalności firmy

Po przekształceniu w 1995 roku podjelismy szeroką współprace z w/w firmami w zakresie produkcji częsci, jak np. rębaki, koła zębate, koła łańcuchowe oraz łańcuchy, a także w coraz szerszym zakresie całych maszyn i urządzeń. Także wiele projektów, konstrukcji i modernizacji wszystkich w/w urządzeń powstaje u nas w Żninie i znajduje wdrożenie do produkcji na wymagających rynkach zachodnich. Nie zapomnielismy też o naszym dawnym programie produkcji (z przed przekształcenia). Nadal produkujemy i zamierzamy rozszerzać game maszyn do obróbki i przerobu drewna.
W 1999 i 2000 roku zakończyliśmy poważne inwestycje budowy i wyposażenia dwóch dużych hal produkcyjnych, hali spawalni, gdzie odbywa się obróbka cieplna oraz hartowanie części oraz hali montażu oraz produkcji łańcuchów.
W związku z coraz większym zakresem produkcji podnosimy nieustannie zatrudnienie nowych pracowników. Obecnie jest nas blisko 300 osób.
Nieustannie staramy sie zdobywać nowe rynki zbytu oraz poszukiwać nowych klientów. Realizujemy to poprzez różnego rodzaju reklamy, prezentacje, liczne imprezy wystawiennicze w kraju i zagranicą.
Obecnie łączymy przy swojej produkcji nowoczesne rozwiązania i technologie znanych niemieckich firm z wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników. Tylko takie połączenie gwarantuje wysoka jakość i niezawodność naszych wyrobów . Potwierdzeniem tego niech bedzie fakt, że w 2004 roku otrzymaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

wersje językowe: flaga Niemiec flaga Polski